У 2019/2020 навчальному році:

- учні 4 і 9 класів ЗВІЛЬНЕНІ від проходження державної підсумкової атестаціі у зв'язку із карантинними заходами;

- учні 11 класу складатимуть державну підсумкову атестацію у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, математики або історії України та третього предмета за вибором учня (іноземна мова: англійська, німецька, французька чи іспанська; фізика; хімія; біологія; географія).

/Files/images/Bezymyannyj-1-1024x857.png

Змінено дати ЗНО основної сесії!!!

Пробне ЗНО 2020 року учасники прохоттимуть вдома!!! Деталі тут...

Хоч і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, проте вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНОна сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО.

Безумовно, презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Більше офіційної інформації на сайті Українського центру оцінювання освіти http://testportal.gov.ua та Івано-Франківського регіонального центру http://www.test.if.ua

Кiлькiсть переглядiв: 346

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.