Структура учнівського самоврядування

Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Голова ради – Рибчук Іван, 10 клас

Заступник – Шатрук Микола, 10 клас

Секретар – Максим’юк Іванна, 9 клас

Сектор Голова сектора Клас Консультант
Навчально-пізнавальний Кіщук Роман 8 Кіщук Галина Василівна
Милосердя Рибенчук Дзвенислава 9 Копильчук Віта Петрівна
Дозвілля Білак Іванна 9 Корпанюк Світлана Тарасівна
Санітарно-гігієнічний Шкрібляк Сніжана 8 Пітиляк Ганна Павлівна
Інформаційний Шкрібляк Богдана 9 Вч.історії
Спортивно-туристичний Рибенчук Володимир 10 Шатрук Любомир Михайлович

Організація роботи учнівського самоврядування в Яворівській ЗОШ проводитьсявідповідно до нормативно-правової бази, зазначеної в державних документах, згідно з планом роботи навчального закладу.

Рада учнівського самоврядування працює з новим Головою та оновленим складом секторів, які були обрані шляхом голосування. Це певним чином вплинуло на організацію самоврядування в школі. Разом зі звичайною роботою по реалізації основних завдань самоврядування, пошуком та розвитком творчих особистостей, створювались умови для плідної роботи нової команди. Члени самоврядування беруть участь в роботі діючої районної школи «Лідер» для лідерів учнівського самоврядування.

Список учнівського самоврядування Яворівсьої ЗОШ І-ІІІ ступенів 2019/2020 н.р.

Сектор «Навчально-пізнавальний» Сектор «Дозвілля» Сектор «Милосердя»
Голова:Кіщук Роман-8 клас Вчитель-консультант: Кіщук Г.В. Рибенчук олександра – 11 клас Мойсюк Богдана – 10 клас Лосюк Юлія – 9 клас Соломійчук Христина – 7 клас
Магнич Іванна – 6 клас Михальчук Діана – 5 клас
Голова: Білак Іванна – 9 клас Вчитель-консультант: Корпанюк С.Т.
Чепига Ольга– 11 клас Шкрібляк Іванна-10 клас Гасюк Наталія – 8 клас Соломійчук Віталіна – 7 клас
Корпанюк Марина – 6 клас Грималюк Галина – 5 клас
Голова: Рибенчук Дзвенислава – 9 клас Вчитель-консультант: Копильчук В.П.
Русинюк Богдана – 11 клас Томащук Марія – 10 клас Білак Анатолій – 8 клас Перлановський Валентин – 7 клас С
оломійчук Аліна – 6 клас
Сектор «Інформаційний» Сектор «Спортивно-туристичний» Сектор «Санітарно-гігієнічний»
Голова: Шкрібляк Богдана – 9 клас Вчитель- консультант: Вч. історії Гасюк Мирослава– 11 клас Лейб’юк Вікторія – 10 клас Рибчук Назарій – 8 клас Кіщук Юлія – 7 клас
Кіщук Іван – 6 клас Матаржук Василь – 5 клас
Голова: Рибенчук Володимир – 10 клас Вчитель-консультант: Шатрук Л.М.
Лосюк Владислав – 11 клас Бородайлюк Михайло – 9 клас
Кіщук Ярослав – 8 клас Потяк Станіслав - 7 клас Шатрук Максим – 6 клас Копчук Артем – 5 клас
Голова: Шкрібляк Сніжана – 8 клас Вчитель-консультант: Пітиляк Г.П. Лосюк Тарас – 11 клас Кіщук Ярослав – 10 клас Шкрібляк Христина– 9 клас Рибенчук Володимир – 7 клас
Михайлюк Богдана – 6 клас Колісніченко Аліна – 5 клас


Галерея "Учнівське самоврядування"

1 жовтня 2019 року відбулось засідання ради учнівського самоврядування, звітно-виборні збори та навчання шкільного активу.

Кiлькiсть переглядiв: 292

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.