Зведена таблиця переможців Всеукраїнських предметних олімпіад

2019-2020 навчальний рік

№ п/п Прізвище, ім’я учня Клас Предмет Місце Вчитель
1. Кіщук Ярослав 10 Інформатика ІІІ, ІІІ етап Добросельський В.І.
2. Тонюк Іван 6 Математика І Рибчук М.В.
3. Кіщук Ярослав 10 Інформатика І Добросельський В.І.
4. Білак Іванна 9 Історія ІІ Крисяк Д.І.
5. Тонюк Микола 7 Математика ІІ Лесюк Л.І.
6. Кіщук Ярослав 10 Математика ІІ Лесюк Л.І.
7. Кіщук Ярослав 10 Фізика ІІ Павлюк В.П.
8. Лосюк Василь 7 Українська мова ІІІ Лосюк О.П.
9. Гасюк Наталія 8 Українська мова ІІІ Кіщук О.Д.
10. Максим’юк Іванна 9 Українська мова ІІІ Копчук Н.І.
11. Тинкалюк Анастасія 9 Англійська мова ІІІ Костреюк О.І.
12. Кіщук Роман 8 Географія ІІІ Грималюк О.М.
13. Кіщук Роман 8 Математика ІІІ Рибчук М.В.
14. Максим’юк Іванна 9 Фізика ІІІ Павлюк В.П.
15. Михальчук Діана 5 Мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка ІІ Копчук Н.І.
16. Магнич Іванна 6 Мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка ІІ Лосюк О.П.
17. Лосюк Богдана 10 Міжнардний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика ІІ Кіщук О.Д.
18. Лосюк Юлія 9 Основи християнської етики (конкурс "Бог - Україна - Родина і Я") ІІ Лосюк В.В.

2018/2019 навчальний рік

№ з/п Предмет Клас Місце К-сть балів Прізвище, ім’я учня ПІБ вчителя, що готував
1. Математика (ІІІ етап) 9 ІІ 19 Кіщук Ярослав Лесюк Л.І.
2. Фізика (ІІІ) етап 9 ІІІ 38 Кіщук Ярослав Павлюк В.П.
3. Історія 8 ІІ 68 Білак Іванна Крисяк Д.І.
4. Математика 6 ІІІ 14 Тонюк Микола Лесюк Л.І.
5. Математика 8 ІІ 19 Тинкалюк Анастасія Лесюк Л.І.
6. Математика 8 ІІ 16 Максим’юк Іванна Лесюк Л.І.
7. Математика 9 І 22 Кіщук Ярослав Лесюк Л.І.
8. Математика 11 ІІІ 12 Вепрук Василь Лесюк Л.І.
9. Біологія 8 ІІ 25 Максим’юк Іванна Лосюк В.В.
10. Географія 8 ІІІ 24 Максим’юк Іванна Грималюк О.М.
11. Географія 9 ІІІ 31 Кіщук Ярослав Грималюк О.М.
12. Фізика 8 І 32 Максим’юк Іванна Павлюк В.П.
13. Фізика 9 І 34 Кіщук Ярослав Павлюк В.П.
14. Інформатика 9 І 91,2 Кіщук Ярослав Добросельський В.І.
15. Інформаційні технології 10-11 ІІІ 12,2 Вепрук Василь Добросельський В.І.
16. Конкурс знавців української мови ім. Т.Шевченка 6 ІІІ 26 Шатрук Марина Лосюк О.П.
17. Конкурс знавців української мови ім. Т.Шевченка 8 ІІІ 30,25 Лосюк Юлія Копчук Н.І.
18. Мовно-літературний конкурс ім. П.Яцика 8 ІІІ 23 Лосюк Юлія Копчук Н.І.


Міжнародні, всеукраїнські, обласні, районні конкурси, змагання, фестивалі

2019-2020 навчальний рік

№ п/п Прізвище, ім’я учня Клас Конкурс Місце Вчитель, художній керівник
1. Лосюк Юлія 9 І Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Дивоцвіт Карпат GrandFest» Гран-прі Шкрібляк О.Д.
XXVI Міжнародний гуцульський фестиваль ІІ Шкрібляк О.Д.
Конкурс «Школамаєталант» відуніверситетуКороляДанилатаЦентру «Star Team» ІІ Шкрібляк О.Д.
Кіщук Вікторія 10 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» І Шаль І.М.
І Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Дивоцвіт Карпат GrandFest» І Шаль І.М.
Районний конкурс патріотичної пісні «Пісня-любов моя» І Шаль І.М.
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» І Шаль І.М.
Конкурс «Школа має талант» від університету Короля Данила та Центру«StarTeam» ІІІ Шаль І.М.
Магнич Вікторія 5 Міжнародний фестиваль «Baltic Breeze» І Шаль І.М.
Всеукраїнський фестиваль «Зірка Карпат» (Яремче) ІІ Шаль І.М.
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» І Шаль І.М.
Фото-конкурс «Всвіті вишиванки з Україною в серці» Приз глядацьких симпатій Шаль І.М.
Виступ на телеканалі «Галичина»
Корпанюк Марина 6 Міжнародний фестиваль «Слов'янський венець» ІІ Шаль І.М.
Міжнародний фестиваль «Самоцвіти» ІІІ Шаль І.М.
Міжнародний фестиваль "WonderFestGeorgia" ІІ Шаль І.М.
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» ІІ Шаль І.М.
Всеукраїнський конкурс «Топ найкрасивіших дітей України» ІІІ
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості«Дивограй» І Шаль І.М.
"Земля-наш спільний дім " ІІ Шаль І.М.
Колобейчук Вікторія 2 Міжнародний професійний конкурс співаків, музикантів, авторів пісень І Шаль І.М.
Міжнародний професійний конкурс співаків, музикантів, авторів пісень ІІ Шаль І.М.
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» ІІІ Шаль І.М.
І Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Дивоцвіт Карпат GrandFest» ІІІ Шаль І.М.
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» Гран-прі Шаль І.М.
Районний конкурс краси і талантів «Веснянка-панянка» 2 номінації Шаль І.М.
Кіщук Юлія 7 Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» Гран-прі
Зйомка у фільмі «Один день з життя українців»
Фольклорний колектив «Молода гуцулія» та ансамбль «Дзвіночок» Районний конкурс «Розколяда-2019» І Шаль І.М.
Фольклорний колектив «Молода гуцулія» ІІ Міжнародний фестиваль ремесел «Барви карпатського ліжника»
Спортивні:
Гуменюк Іван 9 XXVII міжобласний турнір з греко-римської боротьби ІІІ
Чемпіонат області з греко-римської боротьби (70 кг) ІІ
Чемпіонат області з греко-римської боротьби (80 кг) ІІ
Шатрук Марина 7 Галицькі зимові спортивні ігри І
Данилюк Денис 4 Галицькі зимові спортивні ігри ІІІ
Максим Шатрук 6 Галицькі зимові спортивні ігри ІІІ

Учні нашого ліцею Лосюк Юлія та Кіщук Вікторія нагороджені Грамотами районної державної адміністрації як кращий читець та кращий виконавець Косівського району.

2018-2019 навчальний рік

№ п/п Клас Прізвище, ім’я Учня Місце Назва конкурсу, змагань, фестиваля
1. 7 Лосюк Юлія І місце ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (художнє читання, молодша категорія) смт. Верховина
2. 7 Лосюк Юлія І місце Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (художнє читання, середня група) м.Київ
3. 7 Лосюк Юлія І місце Районний молодіжний екологічний фестиваль «Гірська веселка» (конкурс – виставка домашніх тварин)
4. 7 Лосюк Юлія Лауреат ІІ премії І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає»
5. 3 Магнич Вікторія Лауреат І премії ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина
6. 3 Магнич Вікторія Лауреат ІІІ ступеня І Міжнародний фестиваль – конкурс «Lviv – Golden stars» м.Львів
7. 3 Магнич Вікторія Лауреат ІІ премії Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал, молодша група) м.Київ
8. 3 Магнич Вікторія Лауреат ІІ премії І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає»
9. 8 Копильчук Діана Лауреат І премії І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає»
10. 8 Копильчук Діана Лауреат ІІ премії ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина
11. 8 Копильчук Діана Лауреат ІІІ ступеня І Міжнародний фестиваль – конкурс «Lviv – Golden stars» (естрадний вокал) м.Львів
12. 8 Копильчук Діана ІІ місце Районний конкурс – фестиваль «Таланти Твої, Україно» (вокальне мистецтво)
13. 8 Копильчук Діана Лауреат І премії Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал, середня група) м.Київ
14. 4 Корпанюк Марина Лауреат ІІ премії ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина
15. 4 Корпанюк Марина Лауреат ІІ премії Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал, середня група) м.Київ
16. 4 Корпанюк Марина Лауреат ІІ премії І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає»
17. 4 Корпанюк Марина Подяка за талант та артистичність VII районний фестиваль – конкурс «Барви літа» с. Снятин
18. 4 Корпанюк Марина Лауреат ІІ премії І Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надії» (естрадний вокал) м. Коломия
19. 4 Корпанюк Марина Диплом «За кращий сценічний костюм» І Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надії» м. Коломия
20. 4 Корпанюк Марина Лауреат І ступеня Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Карпатські зорі» смт. Верховина
21. 5 Кіщук Юлія Гран прі ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина
22. 5 Кіщук Юлія Лауреат ІІ премії м.Косів
23. 8 Кіщук Вікторія Лауреат І премії Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал) м.Київ
24. 8 Кіщук Вікторія ІІ місце Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Gold Star Fest» (м.Київ)
25. 8 Кіщук Вікторія Лауреат І премії І Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надії» (естрадний вокал) м. Коломия
26. 8 Кіщук Вікторія Лауреат І ступеня Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Карпатські зорі» смт. Верховина
27. 8 Кіщук Вікторія Лауреат І премії ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина
28. 8 Кіщук Вікторія Лауреат ІІ премії ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина
29. 8 Кіщук Вікторія Гран прі Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Різдвяні дзвони» смт. Верховина
8 Кіщук Вікторія Лауреат І премії І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає»
8 Кіщук Вікторія ІІІ місце Районний конкурс патріотичної пісні
9 Рибенчук Дмитро І місце Товариський турнір з греко – римської боротьби, приурочений до дня Святого Миколая
9 Рибенчук Дмитро І місце Турнір з вільної боротьби, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту (смт.Верховина)
9 Рибенчук Дмитро І місце ХХV Міжобласний турнір з греко – римської боротьби присвяченому Різдвяним святам
9 Рибенчук Дмитро І місце Обласні змагання з греко – римської боротьби
9 Рибенчук Дмитро ІІ місце Обласні змагання з вільної боротьби серед юнаків та дівчат
9 Рибенчук Дмитро ІІІ місце Кубок області з вільної боротьби
9 Рибенчук Дмитро ІІІ місце Чемпіонат області з вільної боротьби
9 Рибенчук Дмитро ІІІ місце Чемпіонат області серед кадетів і кадеток
9 Рибенчук Дмитро ІІІ місце Чемпіонат області серед кадетів і кадеток 2003- 2004 р.н.
9 Рибенчук Дмитро ІІ місце Чемпіонат Івано – Франківської області з вільної боротьби серед юніорів і юніорок
9 Рибенчук Дмитро І місце Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби (51 кг)
9 Рибенчук Дмитро І місце Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби (52 кг)
9 Рибенчук Дмитро І місце Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби (50 кг)
9 Рибенчук Дмитро За кращу техніку XXV Міжобласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений Різдвяним святам
8 Рибенчук Володимир І місце Товариський турнір з греко – римської боротьби, приурочений до дня Святого Миколая
8 Рибенчук Володимир ІІІ місце Турнір з вільної боротьби, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту (смт.Верховина)
8 Рибенчук Володимир ІІІ місце Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби
8 Рибенчук Володимир За кращу техніку XXV Міжобласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений Різдвяним святам
10 Павлюк Мар’яна І місце 25 спортивні ігри школярів Косівщини (настільний теніс)
10-11 Команда Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце 25 спортивні ігри школярів Косівщини (настільний теніс)
10-11 Команда Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце Районний етап гри «Сокіл» («Джура») (конкурс «Добре діло»)
8 Копильчук Діана І місце Районний конкурс «Олюднимо історію»
7 Тинкалюк Анастасія Диплом І ступеня Регіональна Всеукраїнська гра «Соняшник»
7 Тинкалюк Анастасія Диплом І ступеня Міжнародна природознавча гра «Геліантус»
Кiлькiсть переглядiв: 625

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.