Розколяда 2019

Свято Різдва – це свято чеснот, джерело наших радостей, перемоги душі над тілом, початок усіх земних свят. Ісус народився і своєю любов’ю знищив гріх і смерть у людській природі.

Як і багато років тому, збираються у дорогу колядники, бо їм засвітила Вифлиємська зірка. Старі люди кажуть: «Пішла коляда по льоду розсипати коляду». Так і в нашій школі вже стало традицією, що на початку лютого ми проводимо свято шкільної розколяди. Щороку звучать різноманітні всім знайомі, а також нові колядки.

Цього року у виконанні учнів 1-11 класів прозвучали колядки: «По всьому світу» (1 клас), «Спи, Ісусе, спи» (2 клас), «Ой, у полі, в полі» (3 клас), «Новая радость» та «Плєс» (4 клас), «Хай Ісус мале дитя» (5 клас), «Що то за предиво?» (6 клас), «В Вифлиємі» (7 клас), «Добрий вечір тобі» (8 клас), «Небо і земля» (9 клас), «Марія» (10 клас), «Бог предвічний» (11 клас).

На свято були запрошені о.Василь, сільський голова В.Коцелівський, голова батьківського комітету І.Вепрук та батьки школярів.

На завершення свята завітали маленькі засівальники із щирими побажаннями, а також присутні в залі виконали «Многая літа».


Галерея "Розколяда 2019"

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.